niedziela, 27 listopada 2016

Rusz z kanapy cztery łapy!

Czyli rywalizacja na endomondo z nagrodami!Jestem aktywna na edndomono od kilku miesięcy. Na początku był na to szał, było wiele rywalizacji, aktywnych osób bijący się o miejsca na podium. Z czasem zaczęło to znikać i wydaje mi się, że jest nas psiarzy na edno coraz mniej no i przez pogodę i brak motywacji robimy też dużo mniej kilometrów. Dlatego razem z Patrycją postanowiłyśmy zrobić rywalizacje tylko dla psiarzy i aby dodatkowo was zmotywować mamy też dla was nagrodę. 

Ważne informacje:
Rywalizacja trwa od 1 do 31 grudnia 2016 roku. Obejmuje chodzenie, canicross, jazdę na deskorolce i rolkach.

Jak zgłosić się do rywalizacji?
Rywalizacja, alby uniknąć osób spoza psiego świata będzie prywatna. Trzeba będzie napisać swoją nazwę z edndomondo w komentarzu i dodać mnie (niewhisky) lub Patrycję (Malamute Fan) do znajomych. A my dodamy was do naszej rywalizacji o nazwie "Rusz z kanapy cztery łapy"

Warunki rywalizacji:
Oczywiście trzeba posiadać konto na endomondo. Ale najważniejsza jest uczciwość. Liczymy tylko spacery z psami. Zdarza się też, że niektórym endomondo czasem wariuje i niesprawiedliwie dodaje kilometry. Jeśli ktoś zauważy coś takiego u siebie, to prosimy o napisanie do nas w tej sprawie, abyśmy mogły pod koniec odjąć je od waszego wyniku. Niestety nie mamy na to wpływu, więc liczymy na waszą uczciwość. Miejcie też na uwadze wasze psy. Nie wszystkie są przyzwyczajone do długich maratonów, więc z głową dawkujcie im ruch, bo przede wszystkim ma to być zabawa.

Nagrodą dla osoby która przejdzie najwięcej kilometrów jest:
- obroża pólzaciskowa+smycz
- szelki norweskie
- szarpak z futerkiem, lub polarowy. 
Nagrodę funduje i wykonuje Patrycja. Jeśli chodzi o wykonanie i bezpieczeństwo w kwestii akcesoriów możecie być spokojni, bo chodzi w nich malamut Cezar,  którego na pewno znacie, KoraSkipperŻaba i niedługo MY.

Ps. Dziękujemy Magdzie, za pozwolenie na użycie nazwy z jej wyzwania i za pomoc w rozpowszechnieniu naszego.Post też jest u Patrycji >>>>>KLIK<<<<<

Do zobaczenia 1 grudnia na starcie!


1 komentarz: